O nas


Jako Energetyczne Systemy Pomiarowe Spółka z o.o. jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży energetycznej i unikalnymi kompetencjami w zakresie specjalistycznych usług pomiarowych. Obecnie jesteśmy też jedną z najbardziej znanych firm działających na specjalistycznym rynku usług energetycznych w kraju i jedyną tego typu na terenie Polski Wschodniej.

Klienci chętnie korzystają z naszej oferty ze względu na krótkie terminy realizacji i rzetelność wykonywanych usług, jak również dogodne warunki handlowe. Posiadamy też doświadczenie w doradztwie i wyszukiwaniu optymalnych rozwiązań logistycznych oraz obsłudze klientów bez względu na położenie geograficzne.

Obecnie działalność Spółki obejmuje pełen zakres usług dotyczących przyrządów do pomiaru wielkości elektrycznych:

  • wzorcowanie, sprawdzanie, naprawę,
  • legalizację liczników energii elektrycznej,
  • ekspertyzy liczników energii elektrycznej,
  • dystrybucję urządzeń do pomiaru energii elektrycznej,
  • doradztwo techniczne.


Posiadamy nowoczesne wyposażenie w całym procesie technologicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, której znaczną część stanowią specjaliści i doświadczona kadra inżynierska. To właśnie dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom załogi, jak też odpowiedniemu zarządzaniu coraz mocniej zaznaczamy swoją obecność na rynku.

Naszym stałym dążeniem jest świadczenie usług na coraz wyższym poziomie oraz zaspokajanie i wyprzedzanie potrzeb naszych Klientów z zachowaniem rygorystycznych zasad metrologii prawnej i technicznej.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu, ESP Spółka z o.o. jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom Klientów oczekujących najwyższej jakości wyrobów i serwisu.

 

 

Kodeks Postępowania dla Partnerów Biznesowych GK PGE

Polityka Prywatności